Aktualności - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie

Przejdź do treści

Nasi Panowie złotymi medalistami

W dniu 18 stycznia 2022 roku w Hali OSiR w Goleniowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej chłopców IMS. Szkoła Podstawowa w Osinie w składzie Piotr Gałecki, Robert Kasicki, Miłosz Walczak, Marcel Bojko, Marcel Znyk, Patryk Płucienniczek, Kacper Drabik po zwycięstwach we wszystkich meczach bez straty seta wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu.

Klasowy konkurs tabliczki mnożenia

Uczniowie klasy 2a nie tak dawno zaczęli swoją przygodę matematyczną z tabliczką mnożenia. Niewątpliwie każdy uczeń czekał z niecierpliwością na ten moment w edukacji matematycznej, moment wdrażania tabliczki mnożenia. Dnia 13.01.2022r. wspólnie zorganizowaliśmy „Klasowy Konkurs mnożenia w zakresie 30”.
Kamila Wójcik | 15/1/2022

Powtórka inna niż zwykle.

W okresie przedświątecznym uczniowie klasy V a powtarzali na lekcji historii wiadomości o Starożytnej Grecji. Jednym z elementów zajęć było utrwalenie treści związanych z wierzeniami Greków i aby wiedza została solidnie ugruntowana, chętni uczniowie wcielili się w postać wybranego przez siebie boga, prezentując jego dziedzinę życia, którą się zajmował oraz atrybuty.
Szkoła Podstawowa
im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
Osina 54, 72-221 Osina
sekretariat@sposina.pl
+48 91 39 103 80
Wróć do spisu treści