2020/2021 - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Osinie

Przejdź do treści

Kochamy Rodziców
Kocham Mamę! Kocham Tatę! Bo są dla mnie całym światem I kochają mnie nad życie Powiem więcej, są w zachwycie. Że ja jestem ich kruszyną Skarbem, szczęściem, odrobiną I że jestem ich marzeniem Oczkiem w głowie i spełnieniem.
Grupa "Śpiochy"


Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia.
 
 
Od 29 marca do 11 kwietnia br. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Osinie. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.


Nasze Ważniaki i planszówki

Grupa Ważniaki bierze udział w programie „Gramy z Mikołajem” . W związku z tym dzieci poznały zasady gry planszowe Chińczyk. Wspólna zabawa dała dzieciom wiele radości i satysfakcji. Warto pamiętać o dawnych grach planszowych bo to one wyznaczyły standardy i stały się fundamentem nowoczesnych gier z obecnych list przebojów.

Karolina Dekańska


Szkoła Podstawowa
im. Bronisława Malinowskiego w Osinie
Osina 54, 72-221 Osina
sekretariat@sposina.pl
+48 91 39 103 80
Wróć do spisu treści